KLIKA.pl

Travel and Events

event

Nasza inicjatywa to żeglarstwo, podróże, przygoda, a przede wszystkim dobra zabawa i nasza pasja, która jest w nas już od 10 lat…

…już od 10 lat zdobywamy doświadczenie, odkrywamy nowe zakątki świata i organizujemy imprezy z pasji do podróży, żeglarstwa i przygody, która za każdym razem niesie ze sobą mnóstwo wrażeń, emocji, niezapomnianych chwil i bezcennych wspomnień.

Wszystkie nasze odbyte i przyszłe, planowane podróże zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy bez dłuższego namysłu pakują torbę i ruszają z nami co raz, to w nowe miejsca… Ludziom, którzy tak jak my, robią przede wszystkim to, co kochają z nieukrywanym, niewymuszonym i obowiązkowym uśmiechem na twarzy!
Przede wszystkim dzielimy się nasza wspólną pasją – żeglarstwem i przygodą, która już jutro może być w zasięgu ręki.

Jeśli masz ochotę przeżyć wspaniałą przygodę w świetnym towarzystwie. Zorganizować imprezę, urlop czy wypoczynek dla rodziny, znajomych lub firmy…
Zapraszamy. Nie czekaj. Jest tyle marzeń, które chcesz zrealizować…

Realizacje 2o13 / 2o14

Karaiby 2014. Niezrównane piękno egzotycznych wysp.
Na przełomie stycznia i lutego 2014 podczas miesięcznej podróży odkrywamy (po raz kolejny) karaibski, żeglarski raj.

Greece Tour 2013
Ostatni rejs w Grecji to całomiesiączna, jesienna wyprawa po greckim i tureckim wybrzeżu.
Niesamowita atmosfera, pozasezonowy spokój, świetna kuchnia i niepowtarzalny żeglarski region…

Croatia 2013
Wspaniała zabawa w kraju lawendy i wina. Słońce, krystalicznie czysta woda, chorwacka kuchnia i zabawa bez granic…
Majówka, długi, czerwcowy weekend oraz cztery wakacyjne tygodnie na przełomie lipca i sierpnia Klika spędziła na wybrzeżu wspaniałej Dalmacji. Na nowo odkrywaliśmy chorwackie wybrzeże od Zadaru po Dubrovnik, poznając smak żeglarstwa, odpoczywając przy lampce dobrego wina, czy też bawiąc się bez granic na imprezie z cyklu „Feast of Friends”.

Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z niezliczoną ilością urokliwych miast, zatoczek, wysp, małych przystani, portów oraz odosobnionych, malowniczych plaż. Właśnie to sprawia, że osoby wybierające się na odpoczynek pod żaglami, tak często wybierają Chorwację. A my prezentujemy garstkę zdjęć z tego przepięknego kraju, który pokochaliśmy.

Zobacz także:

:: Teneryfa – Majorka ::
Pełen wrażeń, ponad 3-tygodniowy rejs one-way przez Atlantyk z Puerto Deportivo Radazul na Teneryfie do Palma de Mallorca.
Rejs odbył się w kwietniu 2010.

:: Rejs z Sardynii na Karaiby ::
W połowie października 2010 rozpoczeliśmy rejs z Sardynii na Karaiby na jachcie Bavaria 50. Płyneliśmy przez Gibraltar, Maderę oraz Wyspy Kanaryjskie. Po krótkiej przerwie w Santa Cruz de Tenerife i małej zmianie załogi, nasza ekipa 23 listopada wyruszyła na Karaiby. Nastąpiła równierz zmiana jachtu. Z Bavarii 50 przesiedli się na katamaran Lagoon 570 Copernic. Wiatr zmusił naszych żeglarzy do małej zmiany planu i odwiedzenia Cape Verde. Załoga 1 grudnia wypłyneła z Sao Vincente prosto na Barbados. Rejs przebiegał bez większych problemów i po dwuch tygodniach na choryzoncie wyrosła wyspa Barbados. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok spędziliśmy na Karaibach.

Więcej fotorelacji w GALERII ZDJĘĆ.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s