KLIKA.pl

Galeria zdjęć

Przedstawiamy zdjęcia z naszych wybranych rejsów i podróży po różnych zakątkach świata.
Niektóre galerie są utworzone za pomocą Picassa Web Album.

KARAIBY 2015. s/y SOUTHERN FOX.

Podsumowanie tygodnia na Karaibach na jachcie Southern Fox. Tygodnia pełnego atrakcji, zabawy i odpoczynku.

SAILING ON CARIBBEAN 2014
Spędziliśmy pełen wrażeń miesiąc na Karaibach!
Po dwóch tygodniach eksplorowania Martyniki, odwiedziliśmy najciekawsze miejsca tego niezwykłego akwenu na katamaranie Lipari 41.

GREECE TOUR 2013
Od 12 października do 10 listopada 2013 na nowo odkrywaliśmy greckie wyspy, a także spędziliśmy tydzień w okolicach tureckiego Bodrum i zatoce Gokova.

MAJÓWKA 2013 W CHORWACJI

Palma de Mallorca – Santa Cruz de Tenerife październik/listopad 2011
Wizyta w Alicante – w wiosce żeglarskiej tuż przed startem regat Volvo Ocean Race, trzy dni czekania na „okno pogodowe”, zmagania z usterkami technicznymi, oraz atlantycki przelot Kadyks-Teneryfa.

Aland’s trip 2011
W terminie 1-29 czerwca 2011 odbył się rejs „ALANDY 2011”. Podczas dwóch etapów eksplorowaliśmy najciekawsze zakątki Bałtyku. W trakcie białych nocy pokluczyliśmy po malowniczym archipelagu Alandzkim. Zapłyneliśmy na Zatokę Botnicką, sztokholmskie szkiery, Gotlandię i Olandię. Rejs odbyliśmy na s/y FREYA – dzielnym jachcie klasy J-80, który już niejednokrotnie przemierzał wody Bałtyku.

Spływ kajakowy – Czarna Nida wrzesień 2011

Montenegro 2011
Wakacyjny rejs po wybrzeżu Czarnogóry.

Majówka 2011 w Chorwacji
W maju 2011 odbyły się II Harmonijkowe Spotkania pod Żaglami. Klika popłynęła jako flota towarzysząca…

Rejs z Sardynii na Karaiby
W połowie października 2010 rozpoczeliśmy rejs z Sardynii na Karaiby na jachcie Bavaria 50. Płyneliśmy przez Gibraltar, Maderę oraz Wyspy Kanaryjskie. Po krótkiej przerwie w Santa Cruz de Tenerife i małej zmianie załogi, nasza ekipa 23 listopada wyruszyła na Karaiby. Nastąpiła równierz zmiana jachtu. Z Bavarii 50 przesiedli się na katamaran Lagoon 570 Copernic. Wiatr zmusił naszych żeglarzy do małej zmiany planu i odwiedzenia Cape Verde. Załoga 1 grudnia wypłyneła z Sao Vincente prosto na Barbados. Rejs przebiegał bez większych problemów i po dwuch tygodniach na choryzoncie wyrosła wyspa Barbados. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok spędziliśmy na Karaibach.

Teneryfa – Majorka
Pełen wrażeń, ponad 3-tygodniowy rejs one-way przez Atlantyk z Puerto Deportivo Radazul na Teneryfie do Palma de Mallorca. Rejs odbył się w kwietniu 2010.

Sardynia – Korsyka 2009
We wrześniu 2009 odkrywaliśmy żeglarskie uroki Sardyni i Korsyki na jachcie Sun Odyssey 49. Mieliśmy wtedy przyjemność pływać po lokalnych wodach podczas regat MAXI YACHT ROLEX CUP.

Greece Tour 2007
Dwutygodniowa impreza na pare jachtów w Grecji.
Wspaniałe widoki, przejrzysta ciepła woda, niezapomniane żeglarskie wrażenia i wszechobecna atmosfera beztroskich wakacji, to najczęstsze wrażenia, jakie pozostają nam w pamięci z pobytu w Grecji. Dlatego ten akwen zyskuje co raz więcej wielbicieli.

Wkrótce więcej fotorelacji z naszych podróży.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s