KLIKA.pl

LAST MINUTE! Rejs One-way z Wenezueli na Martynikę na jachcie Southern Fox.

Dodaj komentarz

Uwaga! 30 % zniżki na niesamowitą podróż z Wenezueli na Martynikę na jachcie Southern Fox w bardzo atrakcyjnej cenie!
Rejs odbędzie się z doświadczonym, znającym akwen skipperem oraz hostessą na komfortowym jachcie. Każdy nasz rejs jest wyjątkowy, ponieważ wspólnie z Wami dostosowujemy trasę i atrakcje tak, aby każdy uczestnik był zadowolony.

Już 28 lutego 2015 rozpoczynamy pełen atrakcji i wrażeń rejs z Wenezueli (lot do Caracas, start z Isla Margarita) na Martynikę (Le Marin). Odwiedzimy wyspy Margarita, Tobago, Trynidad, Grenada, Carriacou, archipelag Grenadyny, Saint Vincent i Saint Lucia oraz Martynikę. Rejs planowany jest na trzy tygodnie, ale jest możliwość niewielkich modyfikacji trasy.
http://www.english.southernfoxboat.cz/inpage/aktuality/

Cena obejmuje: usługi skippera (przewodnik), usługi hostessy, posiłki – śniadanie, lekki lunch, obiad – napoje nie są wliczone w cenę (istnieje możliwość modyfikacji posiłków pod własne potrzeby), sprzątanie końcowe, gaz, wykorzystanie pościeli, sprzątanie jachtu po rejsie, korzystanie z narzędzi połowowych.

Wszystkich zainteresowanych rejsem one-way z Wenezueli (Isla Margarita) na Martynikę (Le Marin) na jachcie Southern Fox prosimy o kontakt: southernfox.boat@gmail.com lub pod numerem telefonu +420 728134795.

Udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na wszystkie pytania.

01ACM44F

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s